NEOS NE-AVA1500 - Televizijski nosilec
MODEL: NE-AVA1500
VESA: 600 x 400 mm
Prilega se: 32" - 65"
Višina: 1010 - 1500 mm
Nosilnost: 45,5 kg
Notranji okvir: 98,5 x 93 x 12 cm
Kos/karton: 1
Zunanja škatla: 98,5 x 93 x 12 cm
Opis:
AVA1500 je napreden mobilni stojalo za televizorje z modularno zasnovo, ki omogoča enostavno prilagoditev višine od 1010 do 1500 mm. Ta inovativni model je idealen za razstave, konference, predavanja in druge priložnosti, kjer je potrebna prilagodljivost in mobilnost.